Švarinimo akcija ,,DAROM 2024”

      Šiemet Gamtosauginio komiteto, Mokinių seimelio iniciatyva švarinimo akcija „Darom 2024“ paskelbta balandžio 19 dieną. Jau tradicine tapusi akcija grįžo su šūkiu – „Jei Darom, Darom iki galo“. Akcijos tikslas – švarinti miestelio viešąsias erdves, surinkti kuo daugiau šiukšlių, kad žemė džiugintų sodria, žalia, o ne plastiko ar kitų šiukšlių spalva.

Tvarkytis kviesta visa gimnazijos bendruomenė. Akcijoje dalyvavo apie šimtas trisdešimt mokinių, kartu su jais mokytojai, klasių auklėtojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Seniūnijoje buvo suteikta informacija apie numatytas tvarkyti vietas, padalinti rūšiavimo maišai, pirštinės. Maišai skirti pakuotėms, plastikui, kartonui, skardinėms, stiklo buteliams ir kitoms perdirbamoms atliekoms. Surinktus maišus šiukšlių palikome sutartose, gerai privažiuojamose vietose. Dar keletą dienų jie mums primins, kad aplinką turime saugoti kasdien, o ne vieną kartą per metus.

      Pasibaigus švarinimo akcijai ,,DAROM 2024“, pritarėme minčiai, kad norėdami gyventi

švarioje, tvarkingoje ir jaukioje aplinkoje – turime pasistengti, įnešti savo indėlį ir mokytis gyventi bei kurti švarią ir tvarią aplinką kasdien.

      Už iniciatyvą organizuoti ,,DAROM 2024“ ir vykdytą veiklą gimnazijai, visiems kartu ir

kiekvienam atskirai, dėkojo ir seniūnijos specialistai.

      Mes, organizatoriai taip pat dėkojame kiekvienam, kuris šiandien kruopščiai ir atsakingai dirbo.

 

 

Socialinė pedagogė, Karjeros specialistė, Mokinių seimelio kuratorė Dalia Orlakienė

Gamtosauginio komiteto pirmininkė Otilija Norvilienė