Pašilėnų UD centre sausio 13-oji –Laisvės gynėjų diena, prisiminta ir pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę, dalyvaujant pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Paruošta paroda „Sausio nakties šviesa“ su knygomis, straipsniais, piešiniais, kad prisimintume sausio įvykius Vilniuje ir nepamirštume už ką tą naktį buvo kovota 1991 m. Tegul dega atminimo ir vienybės žvakutės ir mūsų širdyse.

     Pašilėnų UD centre vėl po Naujųjų pradėjo moterys stiprinti savo kūno sveikatą mankštindamos raumenis, sąnarius. Renkasi kelis kartus per savaitę daryti mankštą, kurią praveda pašilėniškė Renata Daudoravičienė ir mokosi taisyklingai kvėpuoti, darydamos kvėpavimo Body Flex pratimus su Daiva Balsiene iš Ramučių. 

     Pašilėnų UDC lankytojai pasipuošė Kalėdinę eglutę. Gruodžio 27 d. kalėdinės popietės metu lankytojai išsidalino po eglute rastas Kalėdų senelio paliktas dovanėles ir jomis pasidžiaugė. Centro veiklos organizatorė Dalia Valienė pasirūpino, kad Kalėdų senelis nepritrūktų dovanėlių.