Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus  priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo Kelmės sporto centre  baigiamajame sporto projekto SRF-FAV-2022-1-0233   „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“ renginyje ,,Sportas sveikata – visų nuotaika gera“. Vaikai varžėsi 10 rungčių. Renginio organizatoriams pavyko sudominti, įtraukti vaikus į linksmas, išradingas estafetes, kurios patenkino visų vaikų smalsumą ir lūkesčius. Jie išgyveno plačiausios skalės     jausmus: džiaugsmą, pasididžiavimą, pyktį, draugiškumą, nusivylimą. Pastebėjo savo stipriąsias ir    silpnąsias puses, lavėjo jų vaizduotė, stiprėjo komandinio darbo įgūdžiai, valia ir užsispyrimas pasiekti  tikslą. Organizatorių dovanos ir padėkos vainikavo jų darbą ir pasididžiavimo jausmą savo komanda

PASITIKIME PAUKŠČIUS

Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinukai, vadovaujami  mokytojos  D. Paliulienės, dalyvavo  Užvenčio bibliotekoje vykusiame edukacinėje veikloje „Pasitikime paukščius“,   skirtą  pasaulinei žemės dienai. Renginį organizavo bibliotekininkė Regina Karpienė.  Už pagamintą ir padovanotą inkilėlį nuoširdžiai dėkojame Liolių socialinės globos užimtumo specialistei S. Šatkauskaitei.

Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje buvo vykdomas  projektas ,,Saugokime vieni kitus kelyje“ . Visą savaitę vaikai kartu su tėveliais kūrė, piešė, projektavo, lipdė plakatus, kuriuose atsispindėtų projekto tema.. Darbų įvairovė, technika, tėvų aktyvumas labai maloniai nustebino. Gamindami plakatą vaikai daug sužinojo apie saugų eismą, išvardino klaidas, kurias prie vairo daro tėveliai. Apibendrinti rezultatus atvyko Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušrinė Staševičienė su vaikų draugu Amsiumi.  Šatrijos Raganos gimnazijos direktorius Albertas Pumputis apdovanojo 3 nugalėtojus skirtingose vaikų amžiaus grupėse: Kamilę Kavaliauskaitę, Edgarą Latoškevičių ir Gabrielių Lisenkovą. Susitikimo metu vaikai dainavo, žaidė, atsakinėjo į klausimus apie saugumą kelyje, žiūrėjo filmuką apie saugų eismą. Tėveliai visiems vaikams padovanojo atšvaitus, kad būtų matomi kelyje.