Sausio 23- 30  dienomis Minupių universaliniame daugiafunkciniame centre  surengta vilnos vėlimo edukacija. Jos metu  merginos  gamino papuošalus. Edukacija prasidėjo merino vilnos pristatymu, visų reikalingų priemonių paskirstymu dalyviams. Vėliau kiekvienas dalyvis pasirinko norimas vilnos spalvas ir pradėjo darbuotis.  Edukacijos dalyviams,  šis užsiėmimas buvo pirmasis, tačiau sulaukė didelio  susidomėjimo. Buvo smalsaujama, kur galima nusipirkti vilnos, kaip padaryti specialius vilnos rutuliuku, kiek laiko džius . Pasibaigus edukacijai, moksleivės džiaugėsi darbo rezultatais ir pačių pasidarytais papuošalais. Užsiėmimus pravedė Minupių UD centro darbuotojos Eurika Drungilienė ir Liuda Lidienė

„Brenda seniai besmegeniai“
Sausio 22 d. Pasaulinė sniego diena. Šios dienos vienas svarbiausių žiemos simbolių, sniego senis.
Įvairiose šalyse sniego senis, žymi ir žiemos sezono pradžią. Šią žiemą Minupių UD centro
moksleiviai nutarė, surengti senių besmegenių parodą. Kadangi nespėjome nulipdyti senius
besmegenius iš sniego, nusprendėme nusipiešti ir surengti parodą „Brendą seniai besmegeniai“
Minupių centre ir Užvenčio m bibliotekoje .
Minupų universalaus daugiafunkcinio centro veiklos organizatorė Eurika Drungilienė

Minupių UD centre gruodžio mėnesį buvo atidarytos  Kalėdinės dirbtuvės. Jose Minupių bendruomenės narės ir Minupių centro moksleiviai, darė Kalėdines dekoracijas . Eglutės dekoracijos  buvo padarytos  iš modelino – angelai, nameliai, iš siūlų – seneliai ir paukšteliai. Iš veltinio siūti bateliai , pirštinės . Bendruomenės narės žaislus darė  iš šiaudų ir putplasčio burbulus dekoravo dekupažo tehnika .  Papuošta eglutė tapo išskirtinio grožio ir visus džiugino.  Užsiėmimus vedė Minupių centro darbuotojos Liuda Lidienė ir Eurika Drungilienė.