MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA ,,KOVO KIŠKIAI“

Visą kovo mėnesį gimnazijos antro aukšto erdvėje, visus mokinius ir mokytojus penktokai kvietė pasigrožėti  savo darbais, sukurtais technologijų pamokų metu arba edukacinėse išvykose. Jaunieji kūrėjai, buvo pakviesti kurti kiškius, tokius kokius jie įsivaizduoja, nestandartiškus, panaudojant įvairias medžiagas: audinius,  molį, popierių,  gipsą ir antrines žaliavas.

                      Pasak parodos iniciatorės, technologijų  mokytojos Silvos Vaškevičienės, kūrybiškumas, siejamas su meniniais vaikų polinkiais, leido jiems patiems įsivaizduoti, kokie  galėtų būti kiškiai, suteikė pasitikėjimo savimi. Kūryba išlaisvino protą, išplėtė galimybių ribas, padėjo įveikti išankstines nuostatas, sustiprinti emociškai. Pamokose vaikams nebuvo nei lengva, nei sunku, bet tiesiog buvo smalsu.