M. K. Čiurlionio menų mokyklos spektaklyje „Skaičiai“

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mažieji šokėjai pristatė šokio spektaklį visai šeimai ,,Skaičiai“. Jau tapo gražia tradicija mažųjų užventiškių kelionė į Vilnių. Eligijus Butkus, mūsų kraštietis, visada maloniai mus priima, parodo kaip mažieji šokėjai gyvena, kur treniruojasi. Spektaklis netik supažindino vaikus su skaičiais, bet ir užbūrė šokio grožiu, elegantiškumu, estetiniu vaizdu. Mažieji džiaugėsi, kad moka visas skaičiuotes, kurios skambėjo spektaklio metu. Grįždami namo, vaikai dalinosi savo įspūdžiais: vieniems buvo gaila vieneto, kiti džiaugėsi skaičiukų draugyste. Spektaklis sukėlė vaikams jausmų įvairovę, nepaliko abejingų.

Nuoširdus Ačiū organizatoriams, šokėjams ir Tau Eligijau. Kūrybinės sėkmės ir iki naujų susitikimų. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius.

Skyriaus vedėja                 Virginija Graževičienė