Akcija ,,Diena be kuprinės“

 Prieš metus mokykloje vykusi akcija ,,Diena be kuprinės“ mokiniams suteikė daug džiugių emocijų bei padėjo pastebėti kūrybiškai mąstančius bendramokslius ir lanksčius sprendimus priimančius mokytojus. Todėl kovo 3 d. mokinių savivalda vėl pakvietė visus mokyklos mokinius, mokytojus prisijungti prie akcijos „Diena be kuprinės“ ir iškeisti kuprinę į kitą kūrybišką daiktą. O daiktų – kuprinių būta visokių: dėžutės, dovanų maišeliai, instrumentų dėklai, pufas, kibiras, pirkinių krepšeliai, vežimėliai, šalmas…

     Dėkojame visiems kūrybingiems ir išradingiems mokiniams, jų tėveliams, kurie prisijungė prie akcijos ir privertė vieni kitus nusišypsoti, stebėtis ir kūrybiškai mąstyti priimant sprendimus.

 

Mokinių seimelio pirmininkė Justina Macijauskaitė

Mokinių seimelio kuratorė Dalia Orlakienė