Tarptautinė SEU diena Kovo 10-oji

Tarptautinė SEU diena skirta vienyti viso pasaulio žmones, kurie neabejingi socialiniam ir emociniam ugdymui. Ši diena švenčiama nuo 2020 metų.

Šią dieną džiaugiamės galėdami su trečios klasės mokiniais ir jų tėvais pradėti DRAMBLIADOS 2023 kelionę. Jau treti metai trečiokai mokosi ir auga su šiuo projektu.

Tik visi kartu galime sukurti mokyklą, kurioje mokomasi ne tik ,,ko”, bet ir ,,kaip”. Taip pildome kuprines pažinimo džiaugsmo, supratimo, rūpinimosi vieni kitais ir keliaujame.

Simboliška, kad SEU diena (Kovo 10- oji) beveik sutampa su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo švente.

Su pasididžiavimu tardami Tėvynės vardą, nuo kovo 10 iki 17 dienos dalyvausime paskelbtoje draugiškoje SEU olimpiadoje ,,Drambliada 2023”.

3 klasės mokytoja Edita Anglickienė

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė