Susitikimas su Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) Kelmės rajone vyr. specialistu Tomu Bimba, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo ir Pasaulinei nerūkymo dienoms paminėti

Birželio 3 dieną 7-8 ir gimnazijos II klasių mokiniai dalyvavo  susitikime su Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) Kelmės rajone vyr. specialistu Tomu Bimba. Susitikimo tema – elektroninės cigaretės, žala jaunam organizmui, vieša erdvė ir teisinė atsakomybė. Tikslas – padėti vaikams įgyti ir sėkmingai naudoti socialinius gebėjimus ir įgūdžius, siekiant užtikrinti savęs pažinimą ir tinkamą elgesį viešose vietose, skatinant pažinti save ir kitus, atpažįstant  kitų  ketinimus, mokant suvokti ir valdyti savo elgesį bei panaudoti socialinius gebėjimus bei įgūdžius.

Mokiniai atidžiai klausėsi specialisto pasakojimo, pavyzdžių, nors ir nedrąsiai, bet kėlė klausimus, į kuriuos gavo atsakymus.

Diskusijoje su mokiniais dėl mitų apie rūkymą su sveikatos priežiūros specialiste Nemira Rimdeikiene ir socialine pedagoge Dalia Orlakiene, buvo išsakytos nuomonės, paneigti ar patvirtinti mitai.

Tikime, kad susitikimas padėjo mokiniams priimti tinkamus sprendimus savo sveikatos tausojimo atžvilgiu.

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė