Birželio 1-osios, Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventė Kelmėje

Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Kelmės rajono ugdymo įstaigų mokiniams Tarptautinę vaikų gynimo dienos šventę dovanojo Kelmės rajono savivaldybė bei Kelmės kultūros centras su dideliu partnerių būriu: Kelmės rajono policijos komisariatu, priešgaisrine gelbėjimo tarnyba, Lietuvos probacijos tarnybos Kelmės skyriumi,  Kelmės krašto muziejumi, Žemaitės viešąja biblioteka, visuomenės sveikatos biuru  ir kt.

Šventės metu mokiniai galėjo apsilankyti Žemaitės viešojoje bibliotekoje, kur bibliotekos darbuotojai vedė edukacines veiklas, sudalyvauti linksmosiose estafetėse prie kultūros centro, kurias organizavo VšĮ Sporto centro darbuotojai. Aplankyti priešgaisrinės tarnybos, policijos, visuomenės sveikatos biuro stendus, pristatymus bei, atlikus užduotis, laimėti prizus.

Galėjo paskanauti belgiškų vaflių, šerbeto ir kitų skanumynų, kuriais prekiavo Kelmės specialiosios mokyklos mokiniai ir darbuotojai. Pasiklausyti Lauros Remeikienės studijos dainininkų atliekamų dainų bei nusifotografuoti su Amsiumi ir Bebriuku.

Kiekvienas šventės dalyvis galėjo rasti veiklą pagal savo pomėgį.

Šioje šventėje gimnazijai atstovavo šeštokai (klasės auklėtoja Kristina M.). Jie ne tik pramogavo, bet ir pasisėmė žinių.

Džiugu, kai viską galima suderinti.

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė