Saugaus eismo pamokėlė su šuniuku Amsiumi 1 klasėje

Rugsėjo 15 dieną gimnazijos 1 klasėje svečiavosi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė  Vilma Ancikevičienė ir Lietuvos policijos bičiulis – šuniukas Amsis.

Šio susitikimo tikslas – priminti 1 klasės  mokiniams saugaus eismo ir elgesio gatvėje ir kelyje taisykles, skatinti pažinti save ir kitus, jų veiksmus, mokyti panaudoti socialinius gebėjimus bei įgūdžius, skatinti mokinių savarankiškumą.

Bendruomenės pareigūnė ir šuniukas Amsis bei jaunieji policijos rėmėjai palydėjo mokinius į miestelį, kur pravedė praktinius užsiėmimus, priminė taisykles. Vaikams labai patiko susitikimas, jie noriai bendravo, klausėsi  patarimų, atsakinėjo į klausimus.

1 klasės auklėtoja Danutė Ivanauskienė
socialinė pedagogė Dalia Orlakienė