Rugsėjo pirmosios šventė

Rugsėjo pirmosios šventė Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje prasidėjo klasėse, kuriose auklėtojai mokiniams surengė pirmąsias naujųjų mokslo metų pamokas. Po pamokos  mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į gimnazijos kiemą eisenai į Šv. Marijos Magdalietės bažnyčią, kur Užvenčio parapijos klebonas A. Jurgilas laikė mišias už mokytojus, mokinius ir jų tėvelius. Šventė tęsėsi gimnazijos kieme, kurią vedė dvyliktokai U. Stanelytė ir E. Pleikys. Giedant Lietuvos himnui gimnazijos prezidentė J. Macijauskaitė iškėlė valstybės vėliavą. Visus susirinkusius sveikino gimnazijos direktorius A. Pumputis, Užvenčio seniūnas L. Mačernius, Kelmės rajono tarybos nariai G. Baškys ir D. Įvanauskienė, Užvenčio kultūros centro direktorė O. Kuličauskienė, Užvenčio seniūnaitis Z. Virbalas, Gimnazijos tarybos narys A. Juozapavičius. Ypatinga ši diena buvo pirmokams, kurie drąsinami „Karlsono“ deklamavo eilėraštukus. Muzikos skyriaus mokiniai linksmino susirinkusius dainomis. Pakiliai nusiteikusių mokinių, tėvelių bei mokytojų veiduose švietė šypsenos. Lai rugsėjo pirmosios varpelis pažadina atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą!

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest