,,Rašau taisyklingai 2022“

Šeštą kartą Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje organizuotas konkursas SUP mokiniams –  „Rašau taisyklingai 2022“. Jame  dalyvavo dvidešimt vienas 2-4, 5-8 ir gimnazijos I – II klasių mokinys. Konkursą inicijavo specialioji pedagogė Loreta R. ir socialinė pedagogė Dalia O.

Konkurso tikslas – skatinti SUP mokinius be klaidų perrašyti tekstą, ugdyti taisyklingą rašyseną, lavinti dėmesingumą ir atidumą, suteikti galimybę mokiniams stebėti savo raštingumo įgūdžius.

Šiemet  konkursas vyko kontakto būdu.

Komisija: lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jolanta J. ir Jolanta V., mokytojo padėjėja Gražina M. vertino mokinių darbus atsižvelgdamos į taisyklingą, be klaidų teksto perrašymą, rašto aiškumą, darbo estetiką.

Komisijos sprendimu geriausio darbo prizai ir diplomai skirti antros grupės – ketvirtos klasės mokinei, trečios grupės – aštuntos klasės mokinei ir ketvirtos grupės – gimnazijos II klasės mokinei. Pirmoje grupėje (2-3 klasės) geriausio darbo prizas neskirtas.

Kitiems mokiniams, konkurso dalyviams, įteikti padėkos raštai už dalyvavimą konkurse.

Specialioji pedagogė Loreta R.
Socialinė pedagogė Dalia O.