Respublikinio/tarptautinio bendrojo lavinimo mokyklų mokinių socialinio – kūrybinio projekto „Aš žmogus tarp žmonių“ darbų paroda

Projektą organizavo Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija ir Kelmės švietimo pagalbos tarnyba. Projekto idėjos autorė Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Dalia O, koordinatorės dorinio ugdymo mokytoja Nijolė P. ir socialinė pedagogė Diana S.

Projekto idėją atspindi ši mintis: ,,Yra tik viena vertybė – tai žmogaus ryšys su žmogumi“  (A. de Sent Egziuperi).

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti mokinius išsakyti savo mintis apie bendravimą, tarpusavio santykius namuose, mokykloje, socialiniuose tinkluose bei sukurti piešinį atskleidžiantį tarpusavio santykių bei bendravimo svarbą. Įgyvendinant šiuos uždavinius – ugdyti mokinio socialines ir asmenines, dalykines kompetencijas, skatinti pozityvius mokinių tarpusavio santykius, ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus, plėtoti bendradarbiavimą tarp šalies ir užsienio ugdymo įstaigų, ugdant mokinių socialinius ir kūrybinius įgūdžius.

Projekte dalyvavo daugiau kaip penkiasdešimt Kauno, Tauragės, Jurbarko miestų, Šiaulių rajono Kuršėnų, Kelmės miesto ir Kelmės rajono ugdymo įstaigų mokinių, kuriuos paskatino mokytojai, tėvai bei pagalbos mokiniui specialistai.

Artimi tarpusavio santykiai yra viena didžiausių asmeninio tobulėjimo galimybių. O tobulėjimas – net lengvai besikeičiančiam asmeniui – dažnai yra skausmingas. Bet taip pat jis atneša neįtikėtino džiaugsmo. Santykiai yra panašūs į gyvenimą – kartais ramūs, kartais reikalaujantys didžiulių pastangų. Kaip ir gyvenime, jūs gaunate tiek pasitenkinimo, kiek pasiryžtate žengti už savo saugumo zonos ribų.

Šių dienų žmogui – vaikui, mokiniui –  labai svarbus buvimas šalia vienas kito tyloje ir triukšme, ištiesta pagalbos ranka reikiamu momentu, palaikymas, bendravimas, pagarba, tarpusavio supratimas, meilė, išklausymas……

Džiaugiamės mokinių darbais. Kviečiame Jus į parodą čia!

Socialinė pedagogė Dalia O.
Socialinė pedagogė Diana S.
Dorinio ugdymo mokytoja Nijolė P.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest