RAJONO MOKINIŲ RUDENS KROSO VARŽYBOS

2022-09-21 d. Kelmės „Draugystės“ parke vyko rajono moksleivių lengvosios atletikos rudens kroso varžybos. Tai pirmos varžybos, nuo kurių starto prasideda visų kitų sportinių varžybų maratonas.  Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo visų amžiaus grupių bėgimuose. Komandą sudarė 30 dalyvių, ir tai buvo gausiausiai atstovaujama mokykla. 1-2 klasių grupėje II vietą iškovojo Miglė Kumpytė. Regvita Laurinavičiūtė tapo nugalėtoja 5-6 klasių bėgikių tarpe. Vyriausiųjų – 11-12 klasių grupėje gerai sekėsi Gabijai Klimašauskaitei. Ji tapo II vietos laimėtoja. Labai nedaug iki prizinės vietos trūko Augustui Jomantui, kuris 5-6 klasių grupėje atbėgo ketvirtas. Kiti sportininkai sudalyvavo pagal savo galimybes, pasitikrino savo jėgas, pasisėmė gerų emocijų bei susirado naujų draugų. Sveikinime varžybų prizininkus ir  dalyvius, linkime sėkmingų startų ateityje.

                                          Fizinio ugdymo mokytojas   Aidas Juozapavičius