Solidarumo bėgimas „Gelbėkit Vaikus“

Rugsėjo 23 dieną,  Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje Vyko sporto ir solidarumo šventė – bėgimas „Gelbėkit Vaikus“. Šis renginys Respublikoje vykdomas devintą kartą, o mūsų gimnazijoje tai jau penktas bėgimas iš eilės. Šių metų solidarumo bėgimo tikslai: ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, suteikti pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Renginį atidarė ir sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Albertas Pumputis. Direktorius kvietė pasaulį daryti geresnį, siekiant bendro solidarumą ir rinkti paramą tiems, kam jos šiuo metu labiausiai reikia. Fizinio ugdymo mokytojas Aidas Juozapavičius supažindino mokinius su bėgimo trasomis ir palinkėjo gerų startų. Į jau tradicija tapusį solidarumo bėgimą susirinko gausus būrys mokinių ir pedagogų, taip pat Užvenčio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus, priešmokyklinės grupės vaikučiai su mokytojos. Po bendros mankštos atlikimo pirmieji į startą stojo mūsų mažieji bėgikai. Jie įveikė simbolinį solidarumo ratą mokyklos stadione. Vyresnieji mokiniai ir pedagogai bėgo Užvenčio miestelio gatvėmis. Džiugu, kad renginyje aktyviai dalyvavo ir mokinių tėveliai bei Užvenčio bendruomenės atstovai. Dalyvaudami bėgime mokiniai ne tik pasisėmė gerų emocijų bei gerino savo sveikatingumą, bet ir išreiškė solidarumą su kovojančia už savo laisve Ukrainos tauta, o ypač su ukrainiečių vaikais, kuriems kaip niekad šiuo sunkiu laikotarpiu reikalinga pagalba.

Ačiū mokiniams, mokytojams, tėvams, Užvenčio kultūros centro kolektyvui ir visiems geros valios žmonėms už paaukotus 318 eurus, kurie tikrai reikalingi tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos.

                                    Fizinio ugdymo mokytojas               Aidas Juozapavičius