Erasmus + projektas “European Youth – Your Voice Will Be Heard!” baigėsi mokinių pasirodymu Europos parlamento pastate, Strasbūre

2023 m. balandžio 27 d., ketvirtadienį, mokiniai iš Lodzės (Lenkijos), Užvenčio (Lietuvos), Ourense (Ispanijos) ir Sindelfingeno (Vokietijos) mokyklų lankėsi Europos Sąjungos Parlamento pastate Strasbūre! Jie atvyko, kaip ambasadoriai iš mokyklų mainų partnerysčių projekto „Europos jaunime, tavo balsas bus išgirstas!“, finansuojamo ES Erasmus programos.

Keturių šalių mokyklų atstovai bendradarbiavo trejus metus. Dalyvaudami šiame  projekte,  jaunuoliai sukūrė unikalią dainą (parinkdami muziką ir parašydami dainos žodžius) bei šokį apie tai, ką reiškia būti Europos jaunimu!

Dainos žodžiai