ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ

Gegužės 19 d. į gimnazijos aktų salę rinkosi pasipuošę pirmokai, jų tėveliai, svečiai. Raidžių nameliais, balionais papuoštoje scenoje rikiavosi raidės. Pirmokai jas ne tik puikiai pažįsta, bet  ir moka skaityti. Norėdami pasidalinti savo džiaugsmu, mokytojos Danutė Ivanauskienės padedami,  jie surengė „Abėcėlės šventę“. Vaikai deklamavo eilėraščius apie raides, dainavo, šoko, vaidino. Pravėrus stebuklingas pasakos duris į salę įžengė Abėcėlė Karalienė, kurios vaidmenį puikiai atliko devintokė Vaiva.  Pasisveikinusi su raidėmis ir svečiais ji atliko dainą, kuria pakvietė pradėti šventę. Užsuko į šventę ir gražuolė Malvina su nenuorama Buratinu, kuris labai nenorėjo mokytis. Jų vaidmenis atliko penktokės Miglė ir Urtė. Pirmokai supažindino Buratiną su raidėmis, jam net pavyko perskaityti kelis žodžius. Pasveikinti pirmokų į šventę atkeliavo ir Meškutė. Tai buvo džiaugsmo vaikams! Kartu su ja šoko ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Po linksmybių su Meškute  šventės dalyviai išėjo į gimnazijos kiemą, kur į dangų paleido balionus. Po to visi vaišinosi mokytojos dovanotu Abėcėlės tortu, vaisiais, saldumynais. O svarbiausia, kad pirmokai parodė, kiek daug jie išmoko per pirmuosius savo metus mokykloje. Pirmokus sveikino ir vardinius ženklelius bei atminimo dovanėles dovanojo gimnazijos direktorius A. Pumputis, soc. pedagogė, logopedė, pailgintos dienos grupės vadovė, spec. pedagogė, pirmokų mokytoja. Pirmokų mokytoja dėkojo muzikos skyriaus mokytojai Erikai, dailės mokytojai Simonai, mokinių tėvams, savo buvusioms mokinėms Vaivai, Miglei ir Urtei už pagalbą ruošiant šventę. Smagu ruošti šventę, kai šalia tiek daug pagalbininkų!

Pirmos klasės mokytoja Danutė Ivanauskienė