Akcija 1- 4 klasių mokiniams ,,Saugus eismas ir aš 2022“

Lapkričio pradžioje gimnazijos 1- 4 klasių mokiniams buvo paskelbtas konkursas ,,Mano svajonių atšvaitas“ .

Konkursas organizuotas siekiant užtikrinti mokinių įsitraukimą į prevencinės veiklos bei saugios aplinkos formavimą.

Mokytojai kvietė pradinių klasių mokinius sukurti atšvaito piešinį, siekdami  moksleiviams priminti apie būtinybę tamsiuoju paros metu nešioti atšvaitus bei  ugdymo įstaigos bendruomenei priminti apie saugų ir atsakingą pėsčiųjų elgesį kelyje.

Uždaviniai:

Tobulinti mokinio socialines, asmenines ir dalykines kompetencijas.

Ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus.

Sulaukta 45 dalyvių darbų, kai kurie mokiniai  pateikė po du darbus.

Išrinkti 3 nugalėtojai, kuriems įteikti diplomai bei simbolinės dovanėlės. Dalyvio padėkos įteiktos 42 mokiniams.

Mokinių darbai pasižymi išbaigtumu, kruopštumu, pasirinkimo galimybėmis: meškiukas, šuniukas, musmirė, mašinytė ir t.t.

Lapkričio 18 dieną organizuota viktorina ,,Gatvėje būk saugus“. Mokiniai atliko teorinių žinių, praktinių įgūdžių, kelio ženklų dėlionės ir situacijų sprendimo užduotis. Pradinių klasių mokinių atsakymus vertino gimnazijos direktorius Albertas Pumputis, pavaduotoja ugdymui Silva Vaškevičienė bei Telšių AVPK Kelmės PK veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Aušrinė Staševičienė.

1-4 klasių mokinius aplankė ir policijos bičiulis – šuniukas Amsis, kuris mokiniams parodė filmuką apie saugų elgesį kelyje bei su jais pakartojo tinkamo elgesio gatvėje taisykles.

Viktorinos dalyviai apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis, o visi pradinių klasių mokiniai – gimnazijos direktoriaus įsteigta dovanėle – atšvaitais.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Anglickienė

Socialinė pedagogė metodininkė Dalia Orlakienė