Gimnazistų vakaras 2023

Gimnazijos mokinių seimelis, siekdamas stiprinti tarpmokyklinį ir mokyklinį bendravimą ir bendradarbiavimą, paskutinį kovo penktadienį organizavo ,,Gimnazistų vakarą 2023“. Vakaro ,,vinimi“ tapo sportiniai žaidimai: krepšinis, tinklinis, stalo tenisas, šaškės, stalo žaidimai. Žaisdami šiuos žaidimus mokiniai siekė pažinti save ir kitus, jų veiksmus, išreiškė sportinį entuziazmą, ugdėsi bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius veikdami komandose.

O komandų žaisti krepšiniui ir tinkliniui užsiregistravo išties nemažai. Sulaukta svečių iš Varnių Motiejaus Valančiaus, Kelmės Jono Graičiūno, Kražių Žygimanto Liauksmino, Šaukėnų Vlado Pūtvio – Pūtvinskio gimnazijų, ,,Aukuro“ pagrindinės mokyklos.

Vakaro metu nuotoliu stebėtos ir Kauno ,,Žalgirio“ krepšinio varžybos, aktyviai rungtyniauta šaškių ir stalo teniso varžybose.

Pasibaigus vakarui išdalinti sportinių varžybų medaliai, pasidžiaugta aktyviu vakaru …ir atsisveikinta iki kitų susitikimų.

Mokinių prezidentė Justina Macijauskaitė

Mokinių seimelio kuratorė Dalia Orlakienė