„Žalgiris“ – Tavo mokykloje

       Po poros metų pertraukos sugrįžo projektas „Žalgiris – Tavo mokykloje“. 2022- 2023 metais jaunieji krepšinio gerbėjai – mokiniai, mokytojai, mokyklų bendruomenių nariai buvo kviečiami lankytis Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse, rinkti taškus ir laimėti ypatingą dovaną savo mokyklai.

     Šį 2022 – 2023 metų sezoną projektas „Žalgiris – Tavo mokykloje“ sulaukė rekordinio mokyklų bendruomenių narių aktyvumo, tarp jų buvo ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos mokiniai, mokytojai. Jie aktyviai palaikė žaliai-baltus namų rungtynėse, pildė taškų kraitį.

    Pasibaigus projektui, pagrindiniais prizais buvo apdovanotos 3 daugiausiai taškų surinkusios mokyklos, o taip pat ir tos mokyklos, kurios surinko tam tikrą taškų skaičių. Į projekto rungtynių sezono lyderiaujančių mokyklų penketuką pateko Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija, ji surinko1133 taškus ir užėmė  5 – ąją vietą, buvo apdovanota „Žalgirio“ vėliava su komandos narių parašais.

       „Žalgirio“ ambasadoriumi  Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje tapo mokytojas Eugenijus Jafimovas. Jis iniciatyvus žmogus, kuriam „Žalgiris“ buvo daugiau nei komanda ir kuris degė noru sutikti žalgiriečius savo mokykloje. Ambasadorius viso sezono metu atstovavo Kauno „Žalgirį“ ir šį projektą savo mokykloje bei skleidė žalgirietišką dvasią.

     Dalyvavimas projekte ir išvyka į Kauno „Žalgirio“ rungtynes buvo puiki galimybė klasės ir mokyklos bendruomenei sustiprinti tarpusavio ryšį ir smagiai praleisti laiką kartu už mokyklos sienų.

       Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Venckienė