Užsiėmimas Šiaulių istorijos muziejuje

Vasario mėnesio 7 dieną 5 klasės mokiniai, technologijų mokytojų S. Vaškevičienės ir M.Kazlausko buvo pakviesti vykti į Užgavėnių šventei skirtą užsiėmimą Šiaulių istorijos muziejuje, per kurį susipažinę su keramikos amatu ir darbo procesu, mokėsi lipdyti ir kurti gaminį iš molio, – pasidarė šmaikščias ir išraiškingas suvenyrines kaukes.

                      Įdomaus ir linksmo edukacinio užsiėmimo metu,  geležies amžiaus kostiumu apsirengęs archeologas papasakojo mokiniams apie senovinius drabužius nuo akmens amžiaus iki XVII a. Moksleiviai sužinojo apie siūlus, audinius, galėjo apžiūrėti kostiumų rekonstrukcijas, jais apsirengti ir nusifotografuoti. Archeologas pamokė nusivyti vieną archeologinio kostiumo elementą – spalvotą virvutę, kuri vejama iš vikingų išmoktu būdu, naudojant akmenukus.