Teorinė – praktinė konferencija ,,Šiuolaikinius mokinius motyvuojantys mokymosi formatai“

Šiandien mūsų gimnazijoje vyko Kelmės rajono moksleivių teorinė – praktinė konferencija ,,Šiuolaikinius mokinius motyvuojantys mokymosi formatai. Nuo meno… Iki profesijos… Stiliaus formavimas viešoje erdvėje, socialiniuose tinkluose. Renginį vedė šios mokyklos buvęs mokinys, kinematografas, fotografas, žurnalistas, filmų kūrėjas, Šiaulių televizijos prodiuseris Gediminas Beržinis. Jis mokė kaip tikslingai sustiprinti motyvaciją mokytis, bendradarbiauti, ,,gaminti“ naujus įrankius pilnaverčiai konkurencijai visuomenėje.                  

          Konferencijoje dalyvavo mūsų gimnazijos ir Kelmės J. Graičiūno gimnazijos I-III g klasių mokiniai. Jie sužinojo ir mokėsi praktiškai, kokią įtaką turi savo įvaizdžio formavimas socialiniuose tinkluose dar mokantis mokykloje. Diskutavo kaip išsikelti tikslus, kurie padėtų ugdyti savivertę ir gyvenime pasiekti ko nori. Praktinėje dalyje mokiniai mokėsi fotografuoti, kurti, išdrįsti pateikti save visuomenei, oratorystės meno. Konferencija, kurioje nuo gyvenimiškų pavyzdžių, teorijos iki praktikos mokiniams buvo puiki proga pažinti save, kurti savo įvaizdį ir mokytis atrasti pilnavertiškumo ir savirealizacijos.

Dailės vyresnioji mokytoja                                      Simona Tekorienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest