Tarptautinio projekto „Draugystės pynė. Mažųjų abėcėlė“ dalyviai

Projektą organizuoja Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras (toliau – PŠKC) ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis bendradarbiaujant su Klaipėdos Medeinės mokykla, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija.        Projekto tikslas – sukurti elektroninę ugdymo priemonę.

Skatinant mokinių bendradarbiavimą, saviraišką, kūrybiškumą, pagarbą vienas kitam, siekiant į bendrą veiklą įtraukti specialiųjų poreikių turinčius mokinius, vaikus, lavinti negalią turinčių mokinių smulkiąją motoriką; vykdyti mokytojų gerosios patirties sklaidą, bendradarbiaujant su kitomis šalies  ugdymo įstaigomis bei lituanistinėmis mokyklomis iš įvairių Europos valstybių.

Paskatinti socialinės pedagogės Dalios O., pradinių klasių mokytojų Danutės I.  ir Otilijos N., projekte dalyvavo 11 gimnazijos 1 – 8 klasių mokinių. Jie sukūrė 12- os raidžių trafaretus ir jų spalvinius variantus.

Mokinių kūrybiniai darbai jau pasiekė organizatorius. Tikimės, kad mūsų darbai mažiesiems suteiks džiaugsmo bei paskatins domėtis raidžių pasauliu.

Socialinė pedagogė Dalia O.