Tarptautinės prevencinės varžytuvės ,,Visos pasakos baigiasi laimingai”

  Gegužės 25 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje vyko jau tradicinėmis tapusios prevencinės tarptautinės varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai”. Jose dalyvavo  trylikos

 mokyklų komandos – 9 iš Lietuvos ir keturios iš užsienio šalių: Šiaurės Makedonijos, Turkijos, Vengrijos ir Čekijos.

  Renginio tikslas – telkti mokyklos bendruomenes, stabdant patyčių, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo plitimą mokyklose, ugdant mokinių atsakomybę ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą.

   Varžytuvių organizatoriai ir rėmėjai: Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Jurbarko rajono savivaldybės administracija.

   Komandoms buvo skirtos dvi užduotys: namuose atlikto kūrybinio darbo –  laimingos šeimos herbo – pristatymas bei   žinomos pasakos šiuolaikinė vaidybinė improvizacija, atskleidžianti renginio temą. Užduotis komandos pateikė išradingai, džiugiai ir kūrybingai. Pasirodymus vertino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo įsakymu patvirtinta vertinimo komisija.

   Renginio pabaigoje visiems varžytuvių dalyviams buvo įteiktos padėkos ir saldžios dovanos.   Labai džiaugiamės ir didžiuojamės gimnazijos mokinių komanda „Kamanda X“, kurią sudarė Mingailė Bagdonaitė, Liepa Šimkutė, Judita Mongirdaitė, Eva Gerbutavičiūtė, Simonas Kumpis ir Jordanas Stankus.

   Nuoširdžią padėką skiriame režisierei Onutei Granickienei, kuri padėjo mokiniams pasirengti improvizacijai, Kultūros centro direktorei Odetai Kuličauskienei už rekvizitus, gimnazijos direktoriui Albertui Pumpučiai už galimybę patirti naujų įspūdžių.

 

 

Socialinė pedagogė metodininkė Dalia Orlakienė