Studijų regata 2024

     Devintus metus organizuojama studijų mugė Klaipėdos mieste! Tai puiki proga susipažinti su studijų galimybėmis Klaipėdoje, pakalbinti aukštųjų bei profesinių mokyklų atstovus ir jau dabar pradėti dėlioti ateities planus.

     Studijų regatoje 2024 apsilankę III gimnazijos klasės mokiniai teigia, kad vykti į mugę buvo naudinga – tiek vaikinai, tiek merginos drąsiai kėlė klausimus ir kalbino  įstaigų ir aukštųjų mokyklų atstovus:  dėstytojus, studentus.

 Studijų regata atidaryta LMTA Klaipėdos fakulteto meniniu pasirodymu, vėliau vyko aukštųjų mokyklų pristatymai: ,,Misija įmanoma! Studijos VU Šiauliuose / Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje, ,,Kodėl studijuoti ten, kur GERA?“  SMK aukštoji mokykla, ,,Karjera ir lyderystė / Lietuvos verslo kolegijos, Tarptautinių ryšių ir projektų skyrius ir kt.

       Gavome ne tik naudingų patarimų, parvežėme lankstinukų ir leidinių apie aukštąsias mokyklas,  bet ir sutikome buvusį mokinį, kuris šiuo metu dirba labai reikalingą darbą – yra policininkas. Jis papasakojo apie savo kelią šios profesijos link. Didžiuojamės juo.

      Tikime, kad  ir mokiniams ši kelionė atmintyje išliks ilgam bei paskatins pagalvoti apie pasirinkimus.

 

 

III g klasės auklėtoja Dalia Nekrašienė

Karjeros specialistė, socialinė pedagogė Dalia Orlakienė