Socialinio emocinio ugdymo olimpiada DRAMBLIADA 2023

VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“ ir Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija jau šeštą kartą organizavo „DRAUGIŠKĄJĄ SEU DRAMBLIADĄ“ ir kvietė mokyklas dalyvauti olimpiadoje. Renginio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir kartu atliekant bendras užduotis stebėti SEU pažangą.

Kovo 10 – 17 dienomis 3 klasės mokiniai  kartu su klasės mokytoja Edita  ir socialine pedagoge Dalia, dalyvaudami draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,DRAMBLIADA 2023“, ugdėsi penkias pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą. Mokiniai aiškinosi, kokių super galių jie turi ir kokiomis super galiomis pasižymi klasės mokytoja, mokėsi atrasti ir įsivertinti savo stipriąsias puses, porose sprendė klausimą, kam turi atitekti sausainis, argumentavo savo pasirinkimus ir sprendimus, sakė komplimentus mokytojai, žaidė vertybių ir jausmų raiškos žaidimus.

Atliekant DRAMBLIADAI skirtas užduotis įtraukti net tik mokiniai, bet ir suteikta galimybė dalyvauti mokinių tėvams. Jie namuose su vaikais atliko užduotį ,,Auginkime draugiškus jausmus“.

Ši savaitė buvo pilna įdomių pokalbių, įžvalgų, vienas kito ir savęs pažinimo.

3 klasės mokytoja Edita Anglickienė

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė