Šiuolaikinės mokymo priemonės

Šiuolaikiniai vaikai mokosi itin greitai, todėl mokytojai kiekvieną dieną susiduria su iššūkiu – kaip sudominti dabartinius darželinukus bei mokinius ir įtraukti juos į mokymosi procesą. Interaktyvios grindys – leidžia vaikams mėgautis lavinamojo pobūdžio žaidimais ten, kur jiems labiausiai patinka žaisti – ant grindų. interaktyviosioms grindims pritaikytos edukacinės programos yra skirtos lavinti atmintį, regimąjį suvokimą, dėmesį ir, be abejo, gebėjimą susikaupti, kuris yra toks svarbus mažiems vaikams. Interaktyvus technologijos pobūdis lengvai atkreipia ikimokyklinukų ir pradinukų dėmesį, ką dažnai sudėtinga padaryti, taikant tradicinius mokymo metodus. Ne ką mažiau svarbios ir teigiamos emocijos, vaikų patiriamos žaidžiant. Džiaugiamės, kad nuo šiol ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos pedagogai ir ugdytiniai turės galimybę ugdymo(si) procese naudotis interaktyviomis grindimis.

Logopedė metodininkė Sigita Šiaulenskienė.