Šiaulių profesinis rengimo centras

Gegužės 6 d. 7 klasės mokiniai vyko į Šiaulių profesinį rengimo centrą, statybos skyrių. Kelionės tikslas buvo supažindinti mokinius su paklausiausiomis siūlomomis specialybėmis, suteikti žinių, motyvuoti mokytis. Jame mokiniai susipažino su apdailininko, staliaus, mūrininko, dekoruotojo, interjero apipavidalintojo ir kompiuterinio projektavimo specialybėmis. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę išbandyti po 2 veiklas. Siūlomos veiklos: gėlių gamybą iš krepinio popieriaus, dekoratyvinis dažymas, dažymo darbai, tinkavimo ir plytelių klijavimo darbai, gipso kartono plokščių tvirtinimo darbai, mūro darbai, staliaus darbai, projektavimas su AutoCAD ir vaizdų redagavimas su Adobe Photoshop programa.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest