,,Rugsėjo 1-oji kitaip”

Jau ne pirmi metai, kai Kelmės rajono policijos, priešgaisrinės tarnybos, kitų įstaigų ir organizacijų iniciatyva organizuojama šventė vaikams ir mokiniams, prasidėjus mokslo metams. Įstaigos ir organizacijos susivienija rodydamos tinkamo, kultūringo laisvalaikio praleidimo pavyzdžius, suteikdamos žinių apie profesijas.

Šiemet Kelmės Draugystės parke organizuota ,,Rugsėjo 1-oji kitaip” suteikė daug džiaugsmo joje dalyvavusiems vienuolikai mūsų gimnazijos 5-7 ir I gimnazijos klasių mokinių. Jie pūtė didžiuosius muilo burbulus, planšetėmis valdė robotus – automobiliukus, žaidė estafetes, futbolą, įvairius žaidimus, suko ,,laimės ratą”, kur buvo apdovanoti prizais.

Ši šventė buvo ne tik pramoginė. Joje mokiniai pakartojo saugaus eismo ir kitas taisykles, mokėsi padėti draugui, reikšti mintis, greit atsakyti į klausimus.

Policijos ir priešgaisrinės tarnybos darbuotojai supažindino mokinius su savo darbo specifika ir darbe naudojama įranga, kantriai atsakinėjo į mokinių klausimus.

Ši Rugsėjo 1 – oji  buvo kitokia… Patirti įspūdžiai tikrai išliks ilgai.

Socialinė pedagogė, karjeros konsultantė Dalia O.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest