Respublikinio mokinių fotografijos konkurso ,,Matau. Jaučiu. Tikiu“

Konkursą organizavo Viešosios įstaigos Pranciškonų ir Kretingos r. Vydmantų gimnazijos socialinės pedagogės, partneris – Kretingos rajono švietimo centras.

Tikslas – skatinti mokinius pamatyti, įvardinti, išreikšti savo bei kitų žmonių jausmus ir emocijas. Lavinant mokinių socialinį emocinį intelektą, ugdant mokinių kūrybinius gebėjimus, populiarinant fotografiją kaip saviraiškos priemonę bei stiprinant bendravimą ir bendradarbiavimą mokyklose ir tarp mokyklų.

Konkurse ,,Matau. Jaučiu. Tikiu“, paskatintos profesijos patarėjos, socialinės pedagogės Dalios O., ryžosi dalyvauti dvi II gimnazijos klasės mokinės, ketinančios savo ateitį susieti su fotografo profesija. Merginos turėjo ne tik pateikti nuotrauką, bet ir ją aprašyti, atkreipiant dėmesį į tuo metu kilusią emociją, jos svarbą, laiką, sugalvoti pavadinimą.

Mokinių darbai jau išsiųsti konkursui. Linkime joms sėkmės.

Profesijos patarėja, socialinė pedagogė Dalia O.