Protmūšis ,,AIDS – geriau žinoti 2022”

       Minint pasaulinę AIDS dieną, kuri minima gruodžio 1 – ąją gimnazijoje buvo organizuotas renginys – protmūšis  „AIDS – geriau žinoti 2022“. Šio  renginio tikslas – sustiprinti visuomenės budrumą ir padidinti gyventojų informuotumą apie ŽIV ir AIDS, o mokykloje – patikrinti ir praplėsti mokinių žinias apie ŽIV infekciją ir AIDS.

    Renginyje dalyvavo penkios aštuntų ir gimnazijos II klasių mokinių komandos, kurios varžėsi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityje.

    Mokiniai išklausė įgarsintą informacinį pranešimą ir pasitikrino savo žinias protmūšyje. Tarp komandų narių vyko daug diskusijų, tačiau komandų narių priimti sprendimai, gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti lėmė tai, kad visos komandos buvo apdovanotos padėkomis.

     Gimnazijoje viktoriną – protmūšį organizavo ir vedė: visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Nemira Rimdeikienė ir socialinė pedagogė Dalia Orlakienė.