Profesijos patarėjas. Integruota anglų kalbos ir ugdymo karjerai pamoka
zoom platformoje „Mokausi ir dirbu anglų kalba“

Balandžio 8 dieną antros gimnazijos klasės mokiniams vyko integruota anglų kalbos ir ugdymo karjerai pamoka zoom platformoje ,,Mokausi ir dirbu anglų kalba“. Integruotą susitikimą, jungdamos kelis dalykus, organizavo anglų kalbos mokytojos Kristina M. ir Ramunė P. Visą susitikimą skambėjo anglų kalba. Mokiniai susipažino su stojimo galimybėmis mokytis bakalaureto klasėse kitose mokyklose ir užsienyje, išgirdo, kokios jaunimui atsiveria galimybės mokant užsienio kalbą.

Dėkojame nuotoliniame susitikime sutikusiai dalyvauti ir savo patirtimi pasidalinti mokytojos Ramunės P. sesei Monikai G., kuri baigė Didždvario gimnaziją Šiauliuose, mokėsi pagal Tarptautinio Bakalaureato Diplomo Programą, kuri sudaryta remiantis geriausiomis pasaulio mokymo programomis,  geraja praktika, ir visi dalykai dėstomi anglų kalba. Su pagyrimu baigė University of Aberdeen (Aberdyno Universitetas, Škotija), kuriame studijavo Tarptautinius Santykius ir Politiką. Dirbo National Hyperbaric Centre (Škotijos Nacionalinis Povandeninių Tyrimų Centras) Verslo Administratore, o šiuo metu – Optimal, Turto Valdymo Centro Vadove (Škotija).

Profesijos patarėja Dalia O.
Anglų kalbos mokytojos Ramunė P. ir Kristina M.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on pinterest