Profesijos patarėjas. II g klasės mokinių tėvų supažindinimas su LAMA BPO sistema

Birželio 17 dieną II g klasės mokinių tėvai supažindinti su Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti informacine sistema. Pasidalinta informacija, kad tiek renkantis profesines, tiek  aukštojo mokslo studijas, mokiniai registruojasi LAMA BPO sistemoje ir pildo elektroninį prašymą. Aptartos svarbiausios datos ir įvykiai, reikalavimai stojantiesiems, konkursinio balo skaičiavimas, dokumentų pateikimas bei motyvacijos vertinimas, išklausytas BPIS vedlys.

Mokinių tėvai teigė, kad informacija reikalinga, nes mokiniai, kurie tęs mokslus III – IV gimnazijos klasėje, galės labiau sutelkti dėmesį, gauti daugiau informacijos bei kryptingiau eiti norimos specialybės link, domintis, ieškant atsakymų, renkant informaciją bei atliekant savanorišką veiklą.

Profesijos patarėja Dalia Orlakienė