PIRMOJI PAŽINTIS

Koks smagus ir įsimintinas vizitas būsimų pirmokėlių į Šatrijos Raganos gimnaziją! Juos pasitiko direktorius, linkėdamas sėkmingo starto. Klasėje laukė mokytoja Danutė Ivanauskienė su ketvirtokais. Susitikimo tikslas – susipažinti, pamatyti klasę, kurioje mokysis, sporto salę. Po susipažinimo vaikų laukė smagi kelionė į mokslo pasaulį. Mokytoja papasakojo vaikams, ką jie veiks mokykloje ir pakvietė kartu nukeliauti į pamokas. Lietuvių pamokoje vaikai žiūrėjo trumpą filmuką apie abėcėlę, kartojo raideles, perskaitė, kaip vadinsis jų pirmoji skaitymo knygelė, rašė lentoje savo vardus. Per matematiką dainavo skaičių dainelę, atliko spalvinimo užduotėles, skaičiavo katinukus, zuikius. Pažintis su pasaulio pažinimu vyko minant mįsles, atpažįstant gyvūnus, augalus, dėliojant dėlionę. Per dailę mažieji kaip tikri dailininkai piešė saulutę su šypsenėle. O muzikos pamokoje kartu su ketvirtokais plojo ritminį pratimą, kuris ekrane buvo pavaizduotas ne natomis, o keksiukais. Vaikai puikiai atliko užduotis. Mokytoja iš stebuklingos spintos ištraukė….. spalvotus keksiukus ir visus pavaišino. Dar mokytoja papasakojo vaikams, kad kartais mokiniams reikia daryti ir namų darbus. Ji padovanojo vaikams flomasterius, užrašų knygutes ir paprašė, kad kitam susitikimui vaikai nupieštų, parašytų, paskaičiuotų. Antroje pamokoje mokytoja Virginija Graževičienė pravedė aktyvią veiklą sporto salėje. Labai draugiškai ketvirtokai bendravo ir žaidė su pirmokėliais. Mažieji pripažino, kad mokykla jiems dabar nebaisi ir pilni įspūdžių iškeliavo į grupę, o ketvirtokai stebėjosi, kad prieš keturis metus jie buvo tokie mažiukai.

Pasidalinkite šia naujiena