Paskutinio skambučio šventė

     2023-06-20 Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis 5-IIg klasių mokiniams. Šventę vedė  Ig klasės mokiniai Vaiva Rimdeikaitė ir Gustas Žilakis. Gražios ir nuotaikingos vasaros visiems palinkėjo gimnazijos direktorius Albertas Pumputis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Silva Vaškevičienė linkėjo kiekvienam praleisti vasarą taip, kaip labiausiai norėtų.

     Šventės metu buvo paskelbti įvairių nominacijų nugalėtojai. Metų mokine tapo 7 klasės mokinė Liepa Šimkutė. Geriausią rezultatą pasiekė 8 klasės mokinė Aleksandra Raščiūtė. Metų menininke tapo Vaiguvos Vlado Šimkaus ugdymo skyriaus   6 klasės mokinė Liepa Gedvilė. Metų sportininkas –  7 klasės mokinys Emilijus Miknius. Metų veiklos iniciatorė – IIg klasės mokinė  Viktorija Venckutė. Taip pat buvo paskelbta Metų mokytoja. Ja tapo pradinių klasių mokytoja Edita Kazlauskienė. Dėkota ir per mokslo metus gimnaziją garsinusiems mokiniams.

     Šventinę atmosferą padėjo sukurti Vaivos Rimdeikaitės ir grupės, Liepos Gedvilės ir muzikos mokytojos Jurgitos Mickevičienės   atliktos  dainos.

     Gimnazija dėkinga Irenai ir Juozui Spudžiams už piniginius prizus įvairių nominacijų nugalėtojams.

                                                                Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Jautakienė