Paskutinio skambučio šventė

          Birželio 21 d. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos aktų salėje vyko smagi, ilgai laukta 5- II g klasės mokinių mokslo metų pabaigos šventė, kurią organizavo I g klasės mokiniai, vedė mokinės Eva Gerbutavičiūtė ir Deimantė Bražaitė. Joje dalyvavo mokiniai, klasių auklėtojai, mokytojai, skyrių vedėjos J. Rumbinienė, V. Kuzminskienė. Šventinę atmosferą kūrė Vaivos Rimdeikaitės, Beno Budreckio ir Justinos Macijauskaitės bei gimnazijos muzikos skyriaus mokinių atliekami kūriniai (muzikos mokytojos J. Rumbinienė, E. Lukšaitė). Gražios ir nuotaikingos vasaros visiems šventės dalyviams linkėjo II g klasės auklėtoja Jolanta Jautakienė ir gimnazijos direktorius Albertas Pumputis.

       Paskutinio skambučio šventėje buvo paskelbti įvairių nominacijų nugalėtojai (jais tapo 5 – IV klasių mokiniai). ,,Metų mokiniu“ tapo IV g klasės mokinys Rokas Kancius, kurio pasiekimus rajone ir gimnazijoje pristatė IV g klasės auklėtoja Danutė Mickevičienė, o ,,Geriausio rezultato“ nominante tapo III g klasės mokinė Deimantė Aleksandravičiūtė, mokinę pristatė jos klasės auklėtoja Dalia Nekrašienė. ,,Metų menininką“, IV g klasės mokinį Luką Zyką“ pristatė ir sveikinimo žodžius tarė dailės mokytoja Simona Tekorienė, o ,,Metų sportininką“, kuriuo tapo 6 klasės mokinys Kajus Krencevičius, pristatė fizinio ugdymo mokytojas Aidas Juozapavičius, jis išvardijo visus šio mokinio per visus mokslo metus pasiektus aukštus sportinius pasiekimus mokyklos, rajono ir šalies mastu. ,,Metų veiklos iniciatore“ tapo III g klasės mokinė Akvilė Butkevičiūtė, o jos atliktas veiklas pristatė gimnazijos direktorius A. Pumputis. Jis pasidžiaugė gimnazijos mokinių 2023-2024 mokslo metų pasiekimais, įteikė aštuntokams pagrindinio ugdymo 1-os dalies pažymėjimus, o labai gerai ir gerai besimokantiems bei garsinusiems gimnaziją 5-II klasių mokiniams buvo įteiktos padėkos.

   Vėliau visi šventės dalyviai skubėjo į gimnazijos kiemą, kuriame skambant tautinei giesmei ,,Metų mokinys“ Rokas Kacius nuleido vėliavą. Gimnazijos bendruomenė dėkojo Irmai ir Algimantui Vaupšams už paramą įvairių nominacijų nugalėtojams.

     Kelios paskutinio skambučio šventės valandos praskriejo vienu įkvėpimu. Tai buvo jauki ir graži bendruomenės šventė, kurioje dėmesys ir pagarba buvo skirta kiekvienam šventės dalyviui. Jie visi buvo išlydėti linkint saugios, prasmingos vasaros ir laukiami sugrįžtant kitais mokslo metais.

                                                                                                I g klasės auklėtoja Simona Tekorienė