Paskutinio skambučio šventė

      Gegužės 24-ąją dieną Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje vyko 73 abiturientų laidos paskutinio skambučio šventė. Aidint skambučiui, į aktų salę abiturientus įvedė mažiausi mokyklos mokiniai – pirmokai. Jie dvyliktokams dovanojo nuotaikingą  dainą bei deklamavo eilėraščius, taip primindami vaikystės dienas. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Albertas Pumputis ir pavaduotoja ugdymui Silva Vaškevičienė.

      Vėliau abiturientams buvo įteikti apdovanojimai už įvairius pasiekimus mokykloje. Šiltus sveikinimo žodžius dvyliktokams skyrė ir pradinių klasių mokytojos Edita Anglickienė ir Danutė Ivanauskienė, įteikė jiems atminimo dovanas. Atsisveikinimo žodį savo auklėtiniams skyrė jų auklėtoja Danutė Mickevičienė, ji nukirpo kiekvieno dvyliktoko juostą ir taip juos išleido į tolimesnį gyvenimą. Taip pat atsisveikinimo bei padėkos žodžius tarė socialinė pedagogė D. Orlakienė, visuomenės sveikatos specialistė N. Rimdeikienė, buvusi mokyklos direktorė. G. Pulkienė ir dvyliktokų tėveliai. Šventės organizatoriai III g mokiniai atliko dvyliktokams dainą, taip primindami dviejų klasių draugystę bei įteikė saldžias dovanėles.

       Šventei baigiantis dvyliktos klasės mokiniai šoko paskutinį valsą šioje mokykloje, dainavo atsisveikinimo dainą bei dėkojo mokytojams už suteiktas žinias bei neįkainojamas vertybes. Vėliau dvyliktokai ant balionų mokyklos kieme užrašė savo svajones ir paleido juos į dangų, taip pat parke pasodino ąžuoliuką, kad dar ilgai būtų prisiminta jų laida.