_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Virtualią fotografijų parodą organizuoja Mažeikių rajono Užlieknės pagrindinė mokykla, kviesdama fotografuoti respublikos ugdymo įstaigų 5–10 klasių mokinius, jų tėvus ir pedagogus. Parodos tikslas - skatinti mokinių domėjimąsi lietuvių kalba, stiprinti jos vartojimo įgūdžius bei mokyti mokinius kūrybiškai pateikti daiktavardžių sąsajas su veiksmažodžiais. Šio tikslo siekiama panaudojant IT programas, mokomasi kurti originalius darbus, atrandamas ir stiprinamas mokinio, jo tėvų ir pedagogų ryšys taip pat plėtojamas bendradarbiavimas tarp ugdymo įstaigų.

Į šį kvietimą, paraginti specialiosios pedagogės Loretos R. ir socialinės pedagogės Dalios O, atsiliepė šešiolika 5 - II g klasių mokinių. Mokiniai fotografavo gyvus ir negyvus daiktus bei sugalvojo, surado veiksmažodžių sąsajas tiems daiktavardžiams.

Stebino ir džiugino mokinių noras aktyviai dalyvauti, ieškoti ir pritaikyti tinkamus veiksmažodžius. Mokiniai praplėtė turimas žinias, lavėjo jų socialiniai ir dalykiniai įgūdžiai. Atradimus pateikiame nuotraukose.

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė
Specialioji pedagogė Loreta Račkauskienė