_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Visai nesvarbu, ar mes susitikome tik akimirkai,  ar tiesiog kalbėjome telefonu, susirašėme žinutėmis, o gal praleidome ne vieną valandą kartu. Žinokite, kad esate man labai svarbūs. 
Ačiū, kad įžengėte į mano gyvenimą ir  praturtinote jį SAVO šviesa ir meile.

Nuoširdus dėkingumo jausmas daro tikrus stebuklus mūsų gyvenime. Kadangi joks žmogus nėra izoliuotas nuo aplinkinių, socialiniai santykiai vaidina svarbų vaidmenį kiekvieno mūsų gyvenime. Kuo geriau mes sutariame su žmonėmis, kuo labiau patenkinti esame turimais santykiais, tuo laimingesni jaučiamės. Kuo laimingesni mes, tuo daugiau aplinkinių galime padaryti laimingais. Žmonėms patinka bendrauti su tais, kurie spinduliuoja gyvenimo džiaugsmą. Dėkingumas veda į laimę. Saros Algoe teigimu, jis veda ir į stabilių santykių kūrimą bei išlaikymą. Kai mes išmokstame dėkoti, mūsų elgesys tampa malonus aplinkiniams. Žmonės pradeda jaustis vertinami, kas yra svarbu ir reikšminga kiekvienam be išimties.

Tarptautinei AČIŪ dienai paskelbę projektą gimnazijos bendruomenei mes, psichologė Kristina ir socialinė pedagogė Dalia, sulaukėme darbų, kuriuose mokiniai dėkojo draugams už pagalbą bėdoje, klasiokams už draugiškumą, mokytojams ir mokyklai, už palaikymą, rūpestį, pagalbą, nuoširdų bendravimą, už suteiktas žinias, Tėvams už galimybę būti tokiu, kokiu esu, Dievuliui už tai, ką turiu, žmonėms, kurie padeda,  Lietuvai už ateities kelią, medikams, pedagogai dėkojo kolegoms už iniciatyvų palaikymą, energiją, bendradarbiavimą, klasių auklėtojai dėkojo auklėtiniams už aktyvumą ir pareigingumą. Aktyviausiai projekte dalyvavo pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai.

Supratome, kad dėkingumą kasdien jaučiantys žmonės yra laimingesni, lengviau atlaiko gyvenimo išbandymus, pasižymi geresne sveikata, patiria mažiau streso. Dėkingumas tvirtina santykius, padeda susirasti naujų draugų.   Būti dėkingu kitam – tai ne tik daryti jam gera. Tuo pačiu tai daryti daug gero ir sau.

DĖKOKIME UŽ KIEKVIENĄ DIENĄ