_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Tikslas - skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą ir naudojimą edukaciniame procese.

Paskatinti vaikus apmąstyti, kokie skirtingi būna žmonių sprendimai ir pasirinkimai, atkreipti dėmesį, kokius sprendimus iš daugybės galimybių jie ir jų klasės draugai priima per dieną, pradedant nelabai svarbiais, pavyzdžiui, ką valgyti per pietus, ir baigiant daug svarbesniais, pavyzdžiui, kokius užsiėmimus pasirinkti popamokinei veiklai; įtraukti mokinius į aktyvią kūrybinę veiklą, skatinant kompiuteriniu piešiniu perteikti kokį atsakingą sprendimą jie priėmė ir išmintingai pasirinko.

Ugdyti mokinių vertybines nuostatas, kūrybinę iniciatyvą, estetinį suvokimą, leisti atsiskleisti mokinių individualybei; lavinti mokinių kompiuterinio raštingumo įgūdžius; tobulinti mokinių kompiuterinių piešimo programų naudojimo įgūdžius.

Piešti kompiuteriu, paskatinti klasių mokytojų Danutės I.. Otilijos N., Editos K., Editos A. ir socialinės pedagogės Dalios O. panoro pirmokai Evelina L., Germantė Uo., Paulina J., Kajus V., ketvirtokas Danielius M., trečiokas Gvidas K. ir antrokė Vytautė V. išmintingus mokinių pasirinkimus galite pamatyti piešinėliuose.

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė