_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Šiemet, 2020-2021 mokslo metų rugsėjo pirmosios šventė - kitokia, kaip ir daug kas pastaraisiais mėnesiais mūsų gyvenime. Tačiau visi labai džiaugėmės, kad turėjome galimybę vėl susirinkti Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos kieme, pažvelgti vieni kitiems į akis, atsisėsti į mokyklos suolą. Atrodo šiemet labiau nei bet kada mokiniai pasiilgę mokyklos, bendraklasių, mokytojų, nuoširdaus, gyvo bendravimo ir pasirengę mokytis.

Kaip įprasta,  rugsėjo pirmosios šventė  prasidėjo gimnazijos kieme iškilminga eisena į Užvenčio šv. Marijos Magdalietės bažnyčią. Eisenos priekyje buvo nešama naujai sukurta gimnazijos vėliava, kurią bažnyčioje iškilmingai pašventino Užvenčio parapijos klebonas Aivaras Jurgilas.

Po mišių  mokinius, jų tėvus, mokytojus šiltais  ir padrąsinančiais žodžiais sveikino Užvenčio Šatrijos Raganos direktorius Albertas Pumputis ir gausus būrys šventės svečių: Kelmės rajono savivaldybės tarybos nariai - G. Baškys, O. Granickienė, D. Ivanauskienė, Z. Mačernius. 

Užvenčio seniūnas L. Mačernius nuoširdžiai linkėjo visai gimnazijos bendruomenei drauge įveikti visus pasitaikysiančius sunkumus, Užvenčio kultūros centro direktorė Odeta Kuličauskienė apdovanojo susirinkusiuosius gražiomis eilėmis, gimnazijos rėmėjai Milda ir Milvydas Knyzeliai linkėjo kuo didžiausio susitelkimo ir vienybės.

Nuoširdžius sveikinimo žodžius ir kompiuterį Lenovo gimnazijai padovanojo gydytojas Antanas ir Vanda Jokšai, linkėdami  prasmingo darbo, išminties, naujų atradimų ir puikių rezultatų. 

Susitelkimo ir bendrystės savo kolegoms ir mokiniams linkėjo Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Tarybos pirmininkė D. Mickevičienė, nuoširdaus ir glaudaus bendradarbiavimo sakė besitikintis ir gimnazijos mokinių Seimelio pirmininkas, IV g klasės mokinys  O.  Andrijauskas.

Po padrąsinančių IV g klasės mokinės J. Stungurytės žodžių, pirmokėliams buvo įteiktos abiturientų ir mokyklos administracijos paruoštos dovanėlės. 

Kadangi ne visi  gimnazijos darbuotojai mėgavosi  vasaros atostogomis, direktorius Albertas Pumputis ir pavaduotoja ugdymui Silva Vaškevičienė apžvelgė vasaros darbus ir veiklas gimnazijoje, padėkojo pedagogams už nuoširdų jų darbą organizuojant vaikų vasaros poilsio stovyklas bei remontuojant mokyklos pastatus.

Šventės metu giedoti Lietuvos ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos himnai, skambėjo IV g klasės mokinio A. Mangirdo ir I g klasės mokinės J. Macijauskaitės kūriniai.  

Rugsėjo pirmosios šventės vedėjai Milėja ir Justas gimnazijos bendruomenei palinkėjo naujai atverstą 2020-2021 mokslo metų   knygą rašyti visiems kartu, pripildyti ją gyvybės, džiaugsmo, bendruomeniškumo ir pačių prasmingiausių darbų. 

Mokytoja J. Maziliauskienė