Kelmės rajono

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

1.  8.00 – 8.45

2.  8.55 – 9.40

3.  10.00 – 10.45

4.  11.05 – 11.50

5.  12.10 – 12.55

6.  13.05 – 13.50

7.  14.00 – 14.45

8.  14.55 – 15.40

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Išeisi, palikęs vaikystę,
Pirmąsias klaidas, paauglystę,
Čia meilė pirmoji dar dūsaus ilgai,
Liūdės pamiršti sąsiuviniai.

Trumpos pertraukos, jų šurmulys,
Lentoje nebaigta užduotis,
Laiko upė tekės, jos užtvenkt negali,
Paukščiai grįžta, o tu išeini.

Už šių mokyklos durų daug takelių,
Kelių ir vieškelių, kuris gi skirtas tau?
Juose bus visko: džiaugsmo ir vargelių,
Vienų mažiau, kitų šiek tiek daugiau.

Bet šiandien vis dar linksminkis ir šėlki,
Jaunystės vėjas tau neleis nurimt.
Draugus apglėbęs juoksies, gal net verksi,
O ryt su likimu išeisi susitikt.

Gimnazijos aktų salėje susirinko 69-oji abiturientų laida. Kartu su jais atėjo jų tėvai, giminaičiai ir draugai. Renginį pradėjo ir sveikinimo žodį tarė abituriento mama Odeta Kuličauskienė.
Gimnazijos direktorius Albertas Pumputis sveikindamas baigusius dvyliktokus linkėjo ieškoti savo gyvenimo kelio ir nesuklupti pilname ieškojimų bei dažnai vingiuotame kelyje.
Buvusi gimnazijos direktorė Genė Pulkienė linkėjo gyvenimo kelyje atrasti tikrus draugus su kuriais galima dalintis savo džiaugsmais ir rūpesčiais.
Auklėtoja Gražina Montrimienė linkėjo visiems mokiniams džiaugtis savo pasiektų rezultatų bei siekti sukurti savo  sėkmingą  gyvenimą. Klasės auklėtoja Nemira Rimdeikienė sveikindama savo auklėtinius, sėkmingai baigusius gimnaziją, linkėjo likti tokia pat šaunia, draugiška klase bei nepamiršti savo mokyklos, kurioje visada jie bus laukiami. Dvyliktokai dėkojo mokyklai ir mokytojams už suteiktas žinias ir mokymą suprasti gyvenimo tiesas. Abiturientai įteikė gėles visiems šventėje dalyvavusiems gimnazijos mokytojams. Gimnazijos direktorius A. Pumputis ir pavaduotoja ugdymui S. Vaškevičienė įteikė brandos atestatus bei prisiminimo dovanas baigusiems 69-osios laidos abiturientams. Baigusius gimnaziją sveikino tėvai, giminaičiai ir draugai.
​Buvusi gimnazijos direktorė pakvietė visus šventės dalyvius kartu sugiedoti mokyklos himną.
Po to kartu su visais šventės dalyviais abiturientai gimnazijos kieme  pasodino ąžuolą bei palinkėjo vieni kitiems būti stipriais, kaip šis medis bei tvirtai siekti savo gyvenimo tikslų.