_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Pažintis su Palanga prasidėjo pasivaikščiojimu po istorine grafų Tiškevičių alėja, aplankėme Palangos botanikos parką, grožėjomės Palangos gintaro muziejaus aplinka, užlipome ant Birutės kalno, sustojome prie koplyčios, nusileidę žemyn apžiūrėjo lurdą.

Nemažai laiko praleidome prie Baltijos jūros. Jūra kelionės dieną buvo labai draugiška – bangavimas visai nedidelis, tad visi norintys  galėjo išsimaudyti, ne tik pabraidyti. Ir saulės užteko! Tiltu į jūrą visi nuėjome  iki pat galo, stebėdami atsiveriančius vaizdus į jūros platybes ir į krantą. Pasivaikščiojome istorine Jono Basanavičiaus gatve, grožėjomes senąja miesto architektūra ir gaivinomes spalvotais ledais.

Kitas išvykos objektas buvo Olando kepurė - įspūdingas 24,4 m. aukščio skardis Baltijos jūros pakrantėje.  Mokiniai sužinojo, kad Olando kepurė nuo seno buvo svarbus orientyras jūreiviams ir žvejams.

Nepamirštama vaikams ir mokytojoms buvo edukacinė-pažintinė veikla Palangoje. Laikas praleistas turiningai ir linksmai! Kaip nepastebimai prabėgo visos vasaros stovyklos dienos! Visos kupinos naujų potyrių, įspūdžių bei prisiminimų.O, kad prisiminimai išliktų  ilgiau,vaikams buvo įteikti siuvenyriniai puodeliai.