_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Būrys 5-8 klasių mokinių kartu ugdymo karjerai koordinatore birželio 9 d. dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuojamoje visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse ,,Šok į tėvų klumpes“, kurios tikslas – suteikti mokiniams galimybę susipažinti iš arčiau su įvairiomis specialybėmis, praplėsti savo karjeros ugdymo kompetencijas, sužinoti, kuo užsiima jų tėvai ir artimieji, įtraukti tėvus į ugdymo karjerai renginių organizavimą.

Gyvas realios aplinkos patyrimas labai svarbus veiksnys renkantis profesiją. Išvykos metu mokiniai galėjo įvertinti, kiek siekiama profesija realiai atitinka turimus lūkesčius, o darbuotojai turėjo puikią progą pristatyti mokiniams ne tik savo veiklą įstaigose, įmonėse, bet ir paskatinti jaunimą mokytis bei grįžti darbuotis gimtajame krašte.

Mokiniai lankėsi Užvenčio kultūros centre. Režisierė O. Granickienė atskleidė paslaptingą teatro pasaulį, papasakojo, kaip gimsta spektaklis, kokių profesijų žmones galime sutikti kultūros centre. Leido apžiūrėti sceną, užkulisius, grimo kambarius, nors trumpam scenoje galėjo pabūti tikrais aktoriais, ,,Bytik zyz“ grupės nariais. Įdomus susitikimas vyko ūkininko ir verslininko  A.Vaupšo ūkyje. Verslininkas lankytojams parodė, kokia technika dirbama ūkyje, kokią produkciją gamina, kur sandėliuoja daržoves. Sužinojo, kokių profesijų atstovai čia dirba, kokio išsilavinimo reikalauja šios profesijos, kur jas galima įsigyti.

Mokiniai įsivertino savo sėkmės įgūdžius: kas buvo patrauklu, įdomu, o kas visiškai nesudomino, kokių savybių reikia dirbant šiuos darbus, kokias savybes reikia tobulinti, džiaugėsi, kad  toks profesijos išbandymas ir patirti įspūdžiai padės kur kas lengviau priimti konkrečius sprendimus dėl savo netolimos karjeros.

Dėkojame Milėjos mamytei už pagalbą organizuojant šią iniciatyvą.