_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Mūsų rytas prasidėjo nuo išvykos po Užvenčio miestelio istorinių objektų. Aplankėme išlikusius Užvenčio dvaro sodybos objektus: malūną ir buvusią spirito varyklą,  apžiūrėjome dvaro pastatą, išlikusią dvaro liepų alėją, joje esantį ir šiuo metu restauruojamą dvaro bitininko namelį, apsilankėme dvaro svirne įsikūrusiame Užvenčio kraštotyros muziejuje. Muziejaus darbuotoja pristatė Užvenčio dvaro istoriją, papasakojo apie rašytojos Marijos Pečkauskaitės Šatrijos Raganos gyvenimą Užvenčio dvare, jos kūrybą.

Mūsų stovyklautojai susipažino su skautavimo skirtumais Lietuvoje ir pasaulyje.Sužinojo apie skirtingas skautavimo rūšis - kuo skiriasi sausumos, jūros ir oro skautai. Atliko skautiškų užduočių, kurių metu mokėsi veikiant, pritaikant jau turimas savo žinias . Čia visi kartu mokėmes dalyvauti rikiuotėje, žygiuoti ir žinoma nepamiršome skanduočių bei dainų.Kurėme skirtingų tipų laužus, mokėmės rišti įvairius mazgus ir juos tikslingai pritaikyti.Kartu išmokome saugiai naudotis kirviu ir peiliu. Taip pat mokėmes išsikepti duonelę lauže.