_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

    

     

 

Projektas organizuotas, atsižvelgiant į šių dienų situaciją, kai visi turime likti namuose. Turbūt niekas iš mūsų šiuo metu neturi galimybės dirbti savo įstaigose ir gyvai bendrauti su savo auklėtiniais. Tačiau visi tikimės, kad ši situacija ilgai nesitęs. Pirmiausia, ką galime mes - tai kurti mokomąją medžiagą – įvairias ugdomąsias priemones, skirtas vaikų žaidimams ir jomis dalintis, teigia projekto organizatrorės - Vilniaus r. Riešės vaikų darželio pedagogės.

Projekto tikslas – skatinti pedagogus domėtis metodinių priemonių taikymu ugdymo procese, kurti ir aprašyti jas bei dalintis patirtimi ir idėjomis, savo sukurtų metodinių priemonių pavyzdžiais su kitais pedagogais. Uždaviniai: atskleisti pedagogų kūrybiškumą, individualumą per meninę, kūrybinę ir kt. veiklas. Plėtoti bendradarbiavimą tarp kolegių. Surinkti kuo daugiau ugdymo įstaigų patirčių ir pasidalinti jomis su tais, kurie dar ieško gerų sprendimų.

Projekte dalyvauja gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Dalia O.

Projektui pasibaigus bus sukurta e-knyga ,,Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų parengtų priemonių nuotraukų ir jų aprašų paroda ,,EDUKACINĖ SKRYNELĖ‘‘. Kuriame ir dalinamės – geroji patirtis” su pedagogų sukurtomis ugdomosiomis priemonėmis, kurias apipavidalins Projekto globėjai.