_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

    

     

 

Gamtoje esantis žmogus gali visiškai atsiverti, pajusti savo tikrąją prigimtį, harmoniją, natūralumą, o svarbiausia – tikrumą. Turim nuostabaus grožio gamtą – gerbkime ją, mylėkime, jauskime ir mokėkime atskleisti savo jausmus per kūrybą kitiems.

Konkurso organizatorius – BALTIC ECO THINGS d'Art Design Baltic Group ir viešoji įstaiga “Ars Major“, partneriai – Dailės mokytojų asociacija, Kultūros Paveldo Komisija, VU Botanikos sodas.

Konkurso tikslas – dailės kalba išreikšti savo santykį su gamta.  Konkurso uždaviniai – ugdyti mokinių kultūrinę savimonę, puoselėti kūrybinius ir meninius gebėjimus, skatinti kultūrinio ir gamtos paveldo aktualinimą; atliekant kūrybinius darbus, ieškoti netradicinių meninių raiškos priemonių, puoselėti gamtosaugos vertybines nuostatas.

Konkurse gali dalyvauti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankantys vaikai, bendrojo lavinimo mokyklų, menų gimnazijų, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, kitų švietimo tiekėjų įstaigų mokiniai.

Paskatintas socialinės pedagogės Dalios O. konkurse dalyvauja II g klasės mokinys Leonardas O.

Organizatorių ir konkurso partnerių sudaryta vertinimo komisija atrinks geriausius autorių darbus. Kiekvienoje amžiaus grupėje komisijos sprendimu bus išrinkti 5 darbai – viso 20 darbų. PAPILDOMAI BUS SKIRTA KONKURSO ORGANIZATORIŲ NOMINACIJA! Kiekvienoje amžiaus grupėje bus išrinktas geriausio darbo autorius – viso 4 darbai. o Konkurso nugalėtojai ir juos parengusieji mokytojai bus apdovanojami diplomais ir rėmėjų prizais. o Konkurso laureatai bus apdovanoti diplomais ir atminimo dovanomis. o Visi mokinius rengę mokytojai ir vadovai bus apdovanoti el. padėkomis už dalyvavimą konkurse ruošiant mokinius.

Dar ne vėlu ir kitiems prisijungti.