_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

„Spalvoto meduolio diena“ tai iniciatyva, respublikoje švenčiama jau vienuoliktąjį kartą. Šiemet jos tikslas – jaunosios ir vyresniosios kartos, šeimų ir draugų bendrystė, gerumas, dalijimasis patirtimi.
Iniciatyvos gimnazijoje iniciatorė Danutė I., pasidalinusi savo idėja su kolegėmis, mokinių mamomis, džiaugėsi, kad idėja sulaukė palaikymo ir tapo gražia didele švente.
Mamų ir mokytojų iškepti nespalvoti meduoliai tapo nemažu iššūkiu mažiesiems pirmokėliams bei vyresniesiems jų draugams, mamoms ir tėčiui, mokytojams bei pagalbos mokiniui specialistams.

Šventinę iniciatyvą pradėję socialinės pedagogės pasakojimu apie iniciatyvą, jos idėjas ir t.t. pasipuošę kepuraitėmis ir prijuostėmis, paėmę į rankas teptukus ir dažus ėmėme spalvinti.

Klasėje nutilo šurmulys – prie meduolio palinko 60 mokinių, 16 mamų ir tėtis, 5 mokytojos bei pagalbos mokiniui specialistės. Dėmesys nukrypo į rankoje turimą meduolį, kuriame dažais buvo kuriama sava pasaka. Pamažu pildėsi padėklai, o vėliau ir stalai. Rezultatas džiugino ir stebino. 1162 – tai ne tik skaičiai – tai pasidalintas gerumas – su šalia esančiu, su savo artimu, vyresniu. Meduolio spalvinimas tai visuotinės geros emocijos, suartėjimas, bendras geras darbas.

Truputis laiko, šilumos, artumo, tik tiek tereikia, kad praskaidrėtų globos namuose gyvenančio senolio diena.
Spalvoto meduolio diena suteikė nuostabių akimirkų. Tai ne tik pagalvojimas apie kitus. Tai akimirka sau. Prisėdus prie cinamonu kvepiančių meduolių, atrodo, sustoja laikas, užburia spalvos ir tik atsitraukęs, ir įkvėpęs, grižti mintimis į tikrovę.
Nuoširdžiai  dėkojame mokinių tėvams, mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams  – kepusiems ir spalvinusiems meduolius bei buvusiems kartu.