_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

    

     

 

                                                                Mokyklinis projektas ,,Draugiškiausias klasės mokinys“

 

Projekto tikslas:

Išrinkti draugiškiausią klasės mokinį;

Tęsti patyčių prevencijos OLWEUS projekto veiklą;

Suteikti mokiniams teigiamų emocijų;

Skatinti vertinti ir įsivertinti.

     Mokykla 2013 – 2014 mokslo metais dalyvavo patyčių prevencijos programoje  OLWEUS. Projektui pasibaigus, aptarti rezultatai ir galimybė tęsti pradėtas veiklas klasėse su mokiniais. Todėl vyr. socialinei pedagogei Daliai Orlakienei bei mokinių seimeliui, mokyklos prezidentui Artūrui Vasyliui  ir klasės seniūnams kilo mintis  gimnazijoje organizuoti ,,Draugiškiausio klasės mokinio“ rinkimus. Mokiniai klasių valandėlėse aptarė vertybes, kurias jų manymu turėtų turėti draugiškiausiu tituluojamas klasiokas. Mokiniai pabrėžė, kad   mokinys turėtų bendrauti ir bendradarbiauti su didžiąja klasės dalimi, mokytojais; padėti, jei klasės draugui reikia pagalbos, jį gerbti; mokinys turėtų būti tolerantiškas, supratingas, taktiškas, atsakingas, mandagus;  linksmas (turintis humoro jausmą); dalyvauti klasės veikloje, mokykloje rengiamuose renginiuose.

    Remiantis šiomis nuostatomis sausio mėn. pabaigoje išrinkti draugiškiausi 5- II g klasių mokiniai: Airidas Uosis, Ovidijus Andrijauskas, Lukas Kuličauskas, Aistė Juozapavičiūtė, Kamilė Vekerytė, Vilandas Riškus, Vilius Žilakis, Vaidotas Venckus.

    Didžioji dalis išrinktų mokinių dėkojo klasės draugams už jų įvertinimą bei kvietė bendrauti.

Mokiniams įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės.

Manome draugiškiausius mokinius skatinti kiekvieną mėnesį.